کانال تلگرام تیترخوان

بسمه تعالی

رسانه سرخط خبری تیترخوان با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه خبر و اطلاع رسانی در قالب سرخط (تیتر) به همراه اختصار اخبار، فعالیت خود را از زمستان 1398 آغاز کرده است. تیم تحریریه تیترخوان سعی دارد تا آخرین خبرها از اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین و تیتر وار در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

این رسانه، خود را در امر اطلاع رسانی به دور از هرگونه جانب داری حزبی و سیاسی مستقل می داند و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و تعهد به آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان این مرز و بوم، عمل خواهد کرد. تیترخوان با در نظر گرفتن دو حوزه وسیع کاری در داخل و خارج از کشور عزیزمان ایران تلاش می کند تا خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی تحقق ببخشد.

رسانه سرخط خبری تیترخوان به دو شکل اخبار و اطلاعات مورد نیاز مخاطبان خود را در اختیارشان قرار می دهد؛ نقل خبرهای سایر رسانه ها به همراه ذکر منبع و درج لینک و ارائه اخبار دسته اول توسط تیم تحریریه تیترخوان. تمامی صاحب نظران، کارشناسان و اهل فکر و قلم می توانند تمامی اخبار و دسته نوشته های خود را از طریق ایمیل سایت به آدرس info@titrkhaan.ir در اختیار ما قرار داده و پس از بررسی آن را در سایت انتشار دهیم. این رسانه بر این باور است که جریان سالم اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه به عنوان یک ضرورت عینی و حتمی، می تواند وسیله ای باشد تا تصمیم سازی و شکل گیری آزاد افکار عمومی در سطح جامعه نقش پیدا کند.