کانال تلگرام تیترخوان

متن زیر قوانین و مقررات سایت تیترخوان را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. انتظار می‌‌رود کاربران پیش از استفاده از وبسایت، به مطالعه دقیق این شرایط بپردازند تا با آگاهی از حقوق و تکالیف خود، از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری نمایند.

مدیریت نظرات کاربران

سایت تیترخوان برای به نمایش گذاشتن نظرات کاربران خود، اقدام به مدیریت نظرات، ویرایش یا حذف آنها می‌‌نماید. برخی از نظراتی که، با تشخیص مدیران وبسایت، مشمول ویرایش یا حذف خواهند شد، عبارتند از:

  • مطالبی که به هر نحو دلالت بر تهدید، توهین و نشر اکاذیب داشته باشد.
  • مطالبی که مالکیت معنوی را نقض کند؛ از جمله کپی رایت، علائم تجاری و غیره.
  • مطالبی که شامل محتوای غیراخلاقی، غیرقانونی و خلاف هنجارهای پذیرفته شده باشد.
  • مطالبی که به هر نحو تشویق کننده انجام کاری غیرقانونی باشد.
  • مطالبی که سبب گمراه کردن دیگران از طریق ارائه اطلاعات ناصحیح باشد.
  • مطالبی که در آن به وبسایت‌‌های دیگر لینک داده شده باشد.
  • مطالبی که خارج از موضوع بحث باشند و به مسائل متفرقه و غیرمرتبط بپردازند.
قابلیت استناد مطالب موجود در سایت

کارشناسان تولید محتوای وبسایت تیترخوان حداکثر تلاش خود را می‌‌نمایند که اطلاعاتی معتبر و مورد وثوق ارائه دهند و اطلاعات مذکور را از منابع معتبر جمع‌‌آوری و پس از تحلیل و بررسی، در اختیار کاربران قرار دهند. با این وجود، تیترخوان با توجه به مواردی از جمله اختلاف نظرهای فراوان، نوسانات زیاد قیمت ها، ناهمسان بودن خبرها و غیره تضمینی در خصوص صحت و سقم اطلاعات موجود در وبسایت را ارائه نمی‌‌دهد.

سلب مسئولیت از محتوای سایر لینک‌‌ها

سایت تیترخوان دارای پیوندهایی به وبسایت‌‌های دیگر می‌‌باشد. وبسایت‌‌های پیوند شده تحت کنترل و مالکیت تیترخوان نمی‌‌باشند، از این رو تیترخوان هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای چنین وبسایت‌‌هایی نمی‌‌پذیرد. هدف از پیوندها ایجاد وابستگی قانونی بین تیترخوان و اشخاص ثالث، ایجاد تعهد یا مسئولیت برای تیترخوان در مورد محتوا، اخبار یا خدمات اشخاص ثالث، یا هرگونه تأیید آنها نمی باشد. شما تصدیق می‌کنید که مسئول پیروی از شرایط و مقررات وبسایت‌های پیوند شده هستید. مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده از طریق ویروس یا فایل‌‌های مخرب دیگر که می‌‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌‌ها و فایل‌‌های متعلق به وبسایت‌‌های لینک شده در وبسایت تیترخوان باشد، برعهده کاربر خواهد بود. لینک‌‌های تبلیغاتی موجود در وب وبسایت تیترخوان صرفاً جنبه تبلیغات داشته و سرویس‌‌دهنده هیچگونه مسئولیتی در خصوص عملکرد صحیح مالک این تبلیغات ندارد. لذا کاربر می‌‌پذیرد که خود شخصاً در خصوص این تبلیغات، تحقیق کامل انجام دهد و مسئولیت ارتباط با صاحب تبلیغ را شخصاً بر عهده گیرد.

اعمال تغییرات در این بیانیه

تیترخوان این حق را برای خود محفوظ می‌‌دارد که مفاد بیانیه حاضر را در صورت نیاز در هر زمانی تعدیل و اصلاح نماید؛ بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح شرایط استفاده از سایت، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط استفاده جدید نیز موافق هستید.

اجرائی شدن این بیانیه و ضمانت اجرا

استفاده از سایت تیترخوان به منزله پذیرش بندهای مذکور در این بیانیه می‌‌باشد و کاربر اقرار می‌‌نماید با علم و اطلاع کامل از بیانیه حاضر نسبت به استفاده از سایت تیترخوان اقدام می‌‌نماید. در صورتی‌‌که کاربر به نقض هر یک از مفاد مذکور در این بیانیه بپردازد، با تشخیص مدیران وبسایت، امکان اعمال حقوقی و قانونی مرتبط در این زمینه برای تیترخوان محفوظ خواهد بود. در صورت تصمیم به اعمال تغییرات در سیاست حریم خصوصی وبسایت تیترخوان، تغییرات مذکور از طریق وبسایت تیترخوان به کاربران، اطلاع‌رسانی خواهد شد. بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح سیاست حریم خصوصی، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط جدید نیز موافق هستید.

استفاده شما از وبسایت تیترخوان به منزله موافقت با «شرایط استفاده از مطالب» آن می‌‌باشد.