کانال تلگرام تیترخوان

کیهان و خوانندگان

۳۳۱۱۰۰۶۵ ساعت ۳ تا ۶ بعدازظهر
۳۳۹۱۶۵۴۶ تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۲۳۲۳
* با توجه به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دی، سالروز قیام مردم قم در سال ۱۳۵۶ که فرمودند؛ بازگشت آمریکا به برجام هسته‌ای مشروط به لغو تحریم‌هاست، دیگر تکلیف مرعوبین و غربگرایان که دائم از مذاکره سخن می‌گویند روشن شد. من‌بعد هر مسئولی از مذاکره قبل از رفع همه تحریم‌ها سخن بگوید یا جاهل است و یا عامل دشمن.
۲۹۷۷—۰۹۳۳
* امام خامنه‌ای با بیانی شیوا، همه فهم، منطقی و البته تاریخی در ۱۹ دی ۹۹ فرمودند ورود واکسن انگلیسی و آمریکایی به کشور مضر و ممنوع است! و در بخش دیگر تدابیر مجلس یازدهم درباره مسائل هسته‌ای کشور را مورد تأیید قرار دادند. امیدواریم مجلس انقلابی تا آخرین لحظه حضور دولت اصلاح‌طلب به آن نظارت کند تا همه موارد فوق عملی شود.
گروسی
* هرگاه نیروهای دلسوز و متعهد کشورمان موفق به انجام پروژه‌ای در داخل می‌شوند نق زدن‌های یک عده حقیر و ذلیل شروع می‌شود. گویا حقارت‌پذیری این جماعت از بیگانگان در خون
آنهاست!
۱۹۳۶—۰۹۱۳
* چگونه است که کشورهایی مثل آمریکا و انگلیس پلید که از دادن حتی پانسمان کودکان زجر کشیده پروانه‌ای خودداری می‌کردند، حالا دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند و می‌خواهند به مردم ایران واکسن اهدا کنند؟!
۷۵۹۴—۰۹۱۰
* آمریکایی‌ها که به دنبال به راه انداختن تابستان داغ در ایران بودند حال حتی زمستان خودشان هم داغ داغ است!
۸۶۸۸—۰۹۳۸
* به تجربه سه دهه اخیر نتیجه اعتماد به مدعیان اصلاح‌طلبی، وابستگی در اقتصاد، هرزگی در فرهنگ، و بردگی در سیاست
است!
۲۹۱۳—۰۹۱۲
* آقای رئیس‌جمهور خطای انسانی دخیل در سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که نقش عوامل بیگانه در این حادثه را نباید نادیده گرفت غیرقابل بخشش دانسته ولی جنایت‌های آمریکا را در حد شیشه شکستن یک بچه بازیگوش موضوع کوچک می‌داند. چه منطقی در این نحوه استدلال کردن وجود دارد؟!
۸۸۹۵—۰۹۱۹
* تحریم رئیس حشدالشعبی عراق از سوی شیطان بزرگ، در امتداد همان اهداف قدرتمند کردن تروریست‌های تکفیری داعش و… در منطقه است که از ابتدا آمریکای جنایتکار پیگیر آن بوده و اکنون نیز هست و پس از این نیز اگر در منطقه حضور داشته باشد ادامه خواهد داد.
۲۸۰۵—۰۹۲۲
* با شعبده‌بازی‌هایی که از مدعیان اصلاح‌طلبی سراغ داریم و استاد این کار هستند هیچ بعید نیست بار دیگر دست به عوامفریبی جدید بزنند و بخواهند در قدرت ماندگار بشوند. باید هوشیار بود و فریب هیچ کدام از وعده و وعیدهای بارها آزموده شده این جماعت هزار چهره را نخورد.
۳۹۰۰—۰۹۱۳
* خطاب به آقای رئیس‌جمهور عرض می‌کنم وضعیت اقتصادی کشور آن چیزی است که ما مردم با پوست و گوشت خود لمس می‌کنیم نه آمارهای بزک کرده که شما اعلام می‌کنید. این دولت سفره مردم را کوچک نکرد بلکه به طور کل جمع
کرده است.
۷۳۴۵—۰۹۱۲
* دولتمردان مدعی بودند زبان تعامل با دنیا را بلد هستند پس چرا با گذشت چندین سال نتوانستند پول بلوکه شده ایران در کشور کره جنوبی را آزاد کنند.
سوری
* باید کتابی از موضع‌گیری‌های معاندین داخلی کشور تهیه کرد تا فردا روزی که قرار شد به این خیانت‌ها رسیدگی شود منکر آنها نشده و پاسخگو باشند.
۹۹۷۰—۰۹۳۸
* از آنجا که برخی از مدیران بابت هر نوع خرید خارجی از پورسانت بهره‌مند می‌شوند اهمیتی به تولید داخلی نمی‌دهند. مشکل را باید از ریشه اصلاح کرد.
۲۲۷۳—۰۹۱۹
* علت این مفاسد اداری در شورای شهر و شهرداری‌های مختلف این است که انتخابات شوراها زیر نظر شورای نگهبان برگزار نمی‌شود.
۵۶۸۴—-۰۲۶
* نحوه واگذاری‌ها به بخش خصوصی نباید به حدی باشد که دستشان در تضییع حقوق نیروهای خود آزاد باشد. انتظار می‌رود بازرسی‌ها و نظارت‌ها بیشتر و دقیق‌تر صورت بگیرد.
۶۲۶۳—۰۹۳۸
* حال که حقوق فرهنگیان بازنشسته افزایش یافته و همطراز حقوق شاغلین شده از مسئولان وزارت آموزش و پرورش می‌خواهیم به‌جای به‌کارگیری بازنشسته‌ها در امر تدریس از جوانان تحصیلکرده دانشگاهی بیکار استفاده بکنند و موجب امیدبخشی در جامعه بشوند.
۳۱۶۷—۰۹۱۲
* پس از اعلام ناجا درباره ترخیص موتورهایی که در پارکینگ‌هایشان مانده است چندین مرتبه مراجعه کردم و همه کارهای ترخیص را انجام دادم ولی در پارکینگ محل نگهداری موتورها اثری از موتور من نیست. ناجا هم پاسخی نمی‌دهد ظاهرا فرد اداره‌کننده پارکینگ دستگیر شده است. خواهشمندم که رسیدگی بفرمایید تا این اموال به مردم برگشت داده شود.
۵۱۳۴—۰۹۹۱
* در صنعت خودروسازی دنیا سالانه تغییرات جدید و مثبتی اتفاق می‌افتد ولی در صنایع خودروسازی داخلی ما نه تنها از تغییرات مثبت خبری نیست بلکه متاسفانه از کیفیت آن کاسته می‌شود و گاهی ضبط، شیشه، آیینه و… اصلی آن با جنس نامرغوب تعویض می‌شود. قیمت‌ها هر سال چندبار افزایش می‌یابد ولی دریغ از بهبود کیفیت! سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان نیز اغلب از چنین تولیدکنندگانی حمایت می‌کند؟!
۰۶۸۵—۰۹۱۶ و ۳۹۴۹—۰۹۱۲
* اتحاد ایران، روسیه و چین در مقابل غرب وحشی می‌تواند به نفع بشریت و گسترش ارزش‌های انسانی در جهان
تمام شود.
۹۵۱۲—۰۹۱۵

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی الفاظ رکیک و توهین آمیز یا مغایر با قوانین کشور و شئونات اسلامی باشند، منتشر نمی شوند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظری برای نمایش وجود ندارد.