کانال تلگرام تیترخوان

پلی آف NFL | صعود بریدی و باکنیرز به دویژنال راند در شب حذف سیاتل سی هاوکس

لس آنجلس رمز، سیاتل سی هاوکس را در خانه حذف کرد.

مرحله سوپر واید کارت پلی آف لیگ NFL شروع شده و نگاهی داریم به روز اول این مرحله.

به گزارش طرفداری، در دیدارى نزدیک که هر چه گذشت جذاب تر و هیجان انگیزتر شد، بافالو بیلز به سختى توانست ۲۴-۲۷ ایندیاناپولیس کولتس را شکست دهد تا براى اولین بار از سال ۱۹۹۵ در یک بازى پلى آف پیروز شود. جاش الن که فصل فوق العاده اى را سپرى کرده، در لحظاتى که بازى گره خورده بود، بهترین نمایش خود را ارائه داد تا بیلز پیش بیافتد. ۳۲۴ یارد پاس، ۲ پاس تاچ داون و یک راش تاچ داون، حاصل کار کوارتربک ۲۴ ساله بیلز بود. کولتس اختلاف ۲۴-۱۰ را تا ۲۷-۲۴ کاهش داد و در حالى که اصلا به نظر نمى رسید، توانست به بازى برگردد، اما اقدام هاى پایانى فیلیپ ریورز که ۲ پاس تاچ داون و ۳۰۹ یارد پاس داده بود، نتوانست کولتس را به منطقه مناسب فیلدگل برساند و پاس پایانى و طولانى او نیز با دفاع خوب میزبان مواجه شد تا بافالو راهى دویژنال راند شود. بافالو بیلز در راند بعد با بهترین سید باقى مانده روبرو خواهد شد.

جاش الن
جاش الن

در دومین دیدار از مرحله سوپر واید کارت راند، این تیم مهمان بود که بهتر ظاهر شد و به پیروزى رسید. لس آنجلس رمز با برترى ۲۰-۳۰ مقابل میزبان خود، سیاتل سى هاکس، راهى راند دوم شد. از همان ابتدا مشخص بود که آفنسیو لاین میزبان هیچ برنامه اى براى مقابله با دفاع قدرتمند رمز ندارد. ارن دانلد خیلى سریع ۲ بار راسل ویلسن را سک کرد و در ادامه نیز لنرد فلوید و مرگن فاکس موفق به سک شدند. در حمله، این رانینگ بک روکى رمز، کم ایکرز بود که فوق العاده ظاهر شد و ضمن ثبت ۴۵ یارد رسیو و ۱۳۱ یارد راش، ١ تاچ داون نیز به ثبت رساند و به دومین روکى در عصر سوپربول تبدیل شد که در یک بازى پلى آف ۱۷۶ یارد ثبت مى کند. على رغم ۲ پاس تاچ داون راسل ویلسن که هر دو به دى کى متکف رسید، ویلسن یک Interception هم در این بازى داشت که به تاچ داون رمز منتهى شد. از ٣ باخت خانگى سیاتل سى هاکس در پلى آف، ۲ باخت مقابل لس آنجلس رمز رقم خورده است. رمز تا به حال هر دو دیدار خود برابر سى هاکس در پلى آف را پیروز شده است.

تام بریدى و تمپا بى باکنیرز، قدرتمند ظاهر شدند. اولین پیروزى باکس در پلى آف از سال ۲۰۰۳. در آخرین دیدار از روز اول مرحله سوپر واید کارت راند، این تمپا بى باکنیرز بود که موفق به شکست ۲۳-۳۱ تیم فوتبال واشینگتن شد تا راهى دور بعد شود. بعد از اینکه باکنیرز در دو مقطع ۰-۹ و ۷-۱۸ پیش افتاد، واشینگتن توانست با تکیه بر نمایش خوب کوارتربک ذخیره خود، تیلر هاینکى، به بازى برگردد و در پایان کوارتر سوم، کار را ۱۸-۱۶ کند. بریدى و باکس اما به همین راحتى بیخیال نمى شدند. کوارتربک ۴۳ ساله با ثبت ۲ پاس تاچ داون و ۳۸۱ یارد پاس، براى اولین بار در ۵ دیدار اخیر پلى آفى اش بود که در یک بازى ۲ پاس تاچ داون داد تا تیمش را به پیروزى برساند و خودش نیز به سى و یکمین پیروزى اش در پلى آف دست یابد. جدا از شکست، تیلر هاینکى شب به یادماندنى اى را تجربه کرد. ۱ پاس تاچ داون، ۱ راش تاچ داون، ۳۰۶ یارد پاس و ۴۶ یارد راش. از نمایش خوب مایک اونز نباید غافل شد. واید رسیور باکنیرز که مشخص نبود به این بازى مى رسد یا نه، ۶ دریافت و ۱۱۹ رسیوینگ یارد به ثبت رساند و در کنار او نیز لنرد فورنت ۹۳ یارد راش و یک تاچ داون به ثمر رساند.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی الفاظ رکیک و توهین آمیز یا مغایر با قوانین کشور و شئونات اسلامی باشند، منتشر نمی شوند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظری برای نمایش وجود ندارد.